НАБУ відкрило 3 справи проти голови Нацбанку Смолія

Об этом сообщает ilikenews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Детективи НАБУ порушили три провадження за фактом декларування недостовірної інформації головою Національного банку Яковом Смолієм.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив керівник відділу інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Свириденко.

"Нас повідомили, що за обґрунтованими висновками НАЗК порушено три провадження. Детективи НАБУ отримали доступ до декларацій голови Національного банку Якова Смолія і наразі працюють згідно із своїми повноваженнями", – зазначив він.

Свириденко нагадав, що 9 серпня НАЗК ухвалило рішення про результати проведення повних перевірок декларацій Якова Смолія за 2015, 2016 та 2017 роки.

"Також було ухвалено рішення про направлення трьох обгрунтованих висновків, складених за результатами перевірки декларації до НАБУ. У п’ятиденний термін, відповідно до законодавства, орган, до якого направляються висновки НАЗК, повідомляє агентство про порушення відповідних проваджень", – зауважив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1568899128-nabu-vidkrilo-3-spravi-proti-golovi-natsbanku-smoliya.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя