ОБСЄ у середу зафіксувала збільшення вибухів на ДонеччиніСММ ОБСЄ констатувала в середу збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області (близько 280 вибухів), та знову не зафіксувала жодного такого порушення в Луганській області. Об этом сообщает chumnoy.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляється в опублікованому на сайті ОБСЄ щоденному звіт, передає Укрінформі.


"У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши, зокрема, більше вибухів (близько 280), якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (приблизно 55 вибухів)", — йдеться у повідомленні.денному напрямку від н. п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька), у районах на захід від н. п. Ясинувата (непідконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Донецька), а також на захід і західно-південний захід від н. п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька).


"У Луганській області другий день поспіль Місія не зафіксувала жодного порушення режиму припинення вогню протягом звітного періоду", — зазначається у звіті ОБСЄ.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/obs-u-seredu-zaf-ksuvala-zb-lshennya-vibukh-v-na-donechchin”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя